четвер, 12 грудня 2019 р.

День Хустки

Берегине моя, українська хустко!

Дивлюсь на хустку кольорову,розквітла в мами на плечах. І бачу щастя,бачу сльози на її лагідних очах. Хустино мила,кольорова, тебе прохаю,не велю, Хай твої квіти з теплим сонцем зігріють матінку мою!





Мамину хустку
В білих пелюстках
Ніжно до серця свого притулю...

четвер, 21 листопада 2019 р.


Музично-розважальний серпантин
 «Живуть надії в 
дитячих серцях…»

 Сьогодні день дитинства – гарне свято!
І мирне сонечко згори нам шле привіт.
Пісень і радості, та щастя так багато…
Цей гарний день святкує цілий світ!










Спів радісний під небом лине,
Летить в блакить парад пісень,
Нехай же стане днем дитини
У всьому світі кожен день.




Дитинство щасливе в пісні злетом лине,
Вітер легкокрилий несе в майбуття,
Розкрива обійми рідна Україна,
І живуть надії в дитячих серцях.

неділя, 3 листопада 2019 р.


Мандруємо Україною 

Екскурсія до Білгород-Дністровська

Аккерманська фортеця

Білгород, він же старовинний Акерман, він же древня Тіра, привертає увагу туристів грандіозною фортецею. Вона – найбільша серед українських замків, а також є однією з найцікавіших архітектурних споруд, тому поїхати до Білгорода варто не від нудьги, а заради знайомства з видатною пам’яткою архітектури.













Вже морок падає. Ні шляху, ні кургана...
Шукаю провідних зірок у вишині.
Он хмарка блиснула, он золоті вогні:
То світиться Дністро, то лампа Акермана.


А ми продовжуємо далі свої мандри  з 
Білгород- Дністровська ми потрапляємо в чарівне, 
туристичне та багате на цікаві архитектурні 
 пам'ятки та видатні місця міста - Одеса

Уперше назва Одеса з'явилася 10 (21) січня 1795 року. Назва може бути пов'язана з давньогрецькою колонією Одессо́с (нині встановлено, що колонія є на місці міста Варна). Наприкінці XVIII століття була мода називати міста грецькими іменами (наприклад, ОльвіопольСевастопольСімферопольТирасполь тощо). Є також інша версія про те, що назва «Одеса» пішла від санскритського Godesha (або Godesa).
Місто має багато «народних назв». Поширеною є «Одеса-мама», що має відношення до кримінального світу. Час від часу вживаються такі порівняння, назви та словосполучення, як «Перлина Чорного моря»«Південна Пальміра» (у порівнянні з Пальмірою — містом дивовижної краси; «Північна Пальміра» — Санкт-Петербург), «Південна столиця»«Столиця гумору»тощо.












           Враження від побаченого і почутого переповнюють наші душі...

понеділок, 28 жовтня 2019 р.


24-25 жовтня 2019 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Бібліотека закладу освіти – простір інформаційно-освітніх можливостей», організований бібліотекою спільно з Херсонською академією неперервної освіти.




Складовими програми фахового навчання стали: 
- медіаосвітні тренінги з елементами методичної консультації 
 «Інформаційна парасолька, або медійна грамотність для бібліотекарів;



- огляд-практична презентація «Інтерактивна бібліотека для Нової Української школи: із досвіду створення та практичного використання ігрових мультимедійних бібліотечних ресурсів у Херсонській ОБД ім. Дніпрової Чайки» ;



прем’єра арт-гри із циклу «Світові вершини Херсонщини», присвяченої Давиду Бурлюку  та літературі й мистецтву футуристів.


Бібліотекарі взяли участь у тренінгу з медіаграмотності, який провели для учасників Ю. М. Тер-Давлатян, завідувач відділу автоматизованих бібліотечних процесів  Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва імені Б. Лавреньова та головний методист науково-методичного відділу О. Козаченко.




Прослухали лекцію Т. В. Комінарець, доцента кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» з теми: «Медіаосвіта та медіаграмотість особистості в сучасному освітньому просторі».




Закінчивши роботу, учасники отримали 
методичні матеріали та сертифікати.